Dzień Otwarty w Przystanku Łucka
(18 stycznia 2014)

W sobotę mieliśmy okazję gościć kandydatów zainteresowanych nauką u nas. Przyszli uczniowie razem  z rodzicami wzięli udział w prezentacji oferty edukacyjnej na rok szkolny 2014/15 (zapraszamy do zakładki rekrutacja, staramy się o otwarcie nowych kierunków w szkole zawodowej, technikum i szkole policealnej). Spotkanie prowadziła Dyrektor Elżbieta Opara-Zawistowska, można było o wszystko zapytać specjalistów pracujących w Ośrodku, jak również porozmawiać z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego.  Zwiedzając placówkę goście mieli okazję zobaczyć w jakich warunkach pracujemy i odpoczywamy. Mogli  również wypić kawę, herbatę i zjeść pyszne ciasta, ciasteczka przygotowane przez naszych kucharzy.
Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się z naszymi gośćmi na szkolnych korytarzach. Zapraszamy! Przystanek Łucka czeka na Was!!!

Tutaj każdy znajdzie miejsce dla siebie, bo "Łucka to miejsce wyjątkowe" :)