Piknik integracyjny "Przystanek Łucka"
(04 października 2014)

Sobota 4 października obfitowała w różne atrakcje i niespodzianki. Dzień rozpoczęliśmy od uroczystego ślubowania uczniów klas pierwszych. Podczas przyrzeczenia uczniowie zobowiązali się publicznie do pilnej nauki i postawy godnej wychowanka OSWG. Później odbyły się uroczystości związane z Międzynarodowym Dniem Głuchego, Dniem Patrona i Dniem KEN.

Druga część była już mniej oficjalna – Piknik integracyjny „Przystanek Łucka”. Każdy mógł znaleźć tutaj coś dla siebie, zarówno pod względem intelektualnym, sportowym jak i kulinarnym. Było ciekawie i smacznie. Na stoiskach można było zobaczyć doświadczenia z fizyki i chemii, zbudować wirtualny model 3D, rzucić piłką lekarską, zjeść chleb ze smalcem lub pyszne naleśniki.

Następna taka impreza za rok. Zapraszamy!