Szkolna Liga Siatkówki Szkół Średnich
(15 czerwca 2016)

W dniu 15.06.2016 odbyła się jakże miła dla nas uroczystość. Była to gala Szkolnej Ligi Siatkówki Szkół Średnich. Nasza drużyna zdobyła 1 miejsce w drugiej lidze. Tomasz Morawski został najlepszym graczem MVP (ang. Most Valuable Player - Najbardziej Wartościowy Gracz) ligi. Pana Grzegorz Bisko wybrano najlepszym trenerem w kategorii otwartej (1 i 2 liga), wyróżnieni zostali Krzysztof Łuczywek,  Konrad Wiśniewski, Dawid Puszczyński. Po odebraniu pucharu i nagród drużyna udała się na zasłużoną  pizzę. Wspominaliśmy mecze, dzięki którym wygraliśmy. Cały sezon był bardzo trudny, a mecz ze szkołą sportową z Wołomina o mistrzostwo dostarczył mnóstwo sportowych wrażeń.
Zwycięska drużyna grała w składzie: Marcin Kuć, Maciej Klukowski, Krzysztof Łuczywek, Tomasz Morawski, Kamil Pamięta, Dawid Puszczyński,  Radosław Stobiecki, Konrad Wiśniewski.