Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
(01 września 2016)

Po upalnych wakacjach, 1 września spotkaliśmy się w pięknie odnowionej szkole aby zainaugurować początek nowego roku szkolnego. W maju tego roku, w drodze konkursu wyłoniono dyrektora Ośrodka - została nim pani  Anna Stopińska. Pracę na tym stanowisku rozpoczęła właśnie 1 września. Podczas inauguracji nowego roku szkolnego przedstawiła wicedyrektora Ośrodka - panią  Agatę Czernicką. Samorząd uczniowski, w imieniu całej społeczności szkolnej bardzo serdecznie  powitał obie panie dyrektor.
Z dużą radością powitaliśmy też nowych uczniów, koleżanki i kolegów z klas pierwszych. Będą się uczyć w klasie licealnej (Ia), technikum (Iti), zawodowej (Ik) oraz w szkole policealnej (Ipa) i kursie kwalifikacyjnym (1T6). Wszystkim życzymy jak najlepszych wyników w nauce oraz samorealizacji na miarę własnych marzeń.