Wybory 2015
(25 września 2015)

Dnia 25.09.2015 odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego, w których wzięli udział następujący kandydaci: Konrad Kozłowski, Krzysztof Łuczywek, Magdalena Wdowiarz, Szymon Niedbała oraz Angelika Wiśniewska. Najwięcej głosów otrzymał Krzysztof Łuczywek, co zapewniło mu stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Zastępcą Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego do spraw szkoły został Konrad Kozłowski, natomiast Zastępcą Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego do spraw internatu została Angelika Wiśniewska. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy na rzecz społeczności uczniowskiej!

Dziękujemy Młodzieżowej Komisji Wyborczej za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem wyborów, zaś uczniom za dobrą frekwencję przy urnie wyborczej(73%).