W szkole gramy, czyli MMM próbuje swoich sił w konkursie telewizyjnym
(wrzesień 2015)

Wszystko zaczęło się od złamanej nogi. tak tak, gdyby nie to, pewnie nie wiedzielibyśmy, że eska.tv ogłosiła konkurs na teledysk. Do wygrania był koncert w szkole i duża kwota pieniężna. Oczy nam zabłyszczały, bo już widzieliśmy co kupimy za wygraną do szkolnego studia nagrań. Decyzja, że bierzemy udział zapadła bardzo szybko. Szybka też była realizacja nagrań i montaż teledysku - udało nam się wszystko zrobić w ostatnią niedzielę września. Po zgłoszeniu czekaliśmy na wiadomość czy weszliśmy do finału. Konkurencja była duża, bo do konkursu zgłosiło się 400 szkół. Udało nam się zakwalifikować do siódemki finałowej. Nasz teledysk w polskim języku migowym zaskoczył wszystkich. Nam sprawiło wiele radości to spontaniczne spotkanie. Niestety zabrakło głosów internautów, żeby wygrać, ale udowodniliśmy sobie, że tylko w 10 godzin możemy zrobić fajny klip.