Warsztaty teatralne "Tomcio Paluszek"
(04 grudnia 2016)

Weekend 02-04 grudnia 2016 r. w szkole?! Niemożliwe! A jednak. Tym razem na warsztatach pracowali nasi aktorzy, którzy realizują spektakl "Tomcio Paluszek" w ramach projektu "Aktywna młodzież mieszka w Warszawie". W piątek pod wieczór i w sobotę rano odbyły się warsztaty pod okiem pana Damiana Rzeźniczaka (naszego absolwenta). Aktorzy doskonalili się w przekładzie na PJM i ekspresję. Z panią Agnieszką Krupą ćwiczyliśmy teksty w mowie i w Polskim Języku Migowym. Uczestnicy warsztatów zajęli się też zakupami i przygotowywaniem posiłków. Premiera spektaklu odbędzie się 29 marca w szkole. Przed nami jeszcze kolejne warsztaty 17-18 marca. Nikt z nas się nie nudził, natomiast było dużo śmiechów i radości. O zmęczeniu wszyscy zapomnieliśmy.