Przedstawienie w szkołach
(kwiecień 2017)

We wtorek 4 kwietnia grupa teatralna "SURDUS" na zaproszenie pani Jolanty Kulik  w Szkole Podstawowej nr 221, wystawiła prapremierę bajki "Tomcio Paluszek". Przedstawienie udało się znakomicie, a publiczność bawiła się świetnie. Klauny z naszej bajki zrobiły furorę. Po przestawieniu bawiły publiczność, ucząc ją niektórych słów w języku migowym.

W czwartek 6 kwietnia o godzinie 10-tej odbyła się premiera spektaklu "Tomcio Paluszek", na którą do naszego Ośrodka przyszły dzieci z różnych szkół podstawowych integracyjnych, z SOSW z Zakroczymskiej i Instytutu Głuchoniemych. Po spektaklu odbyła się zabawa integracyjna dla dzieci słyszących i głuchych, którą poprowadziły klauny z naszego przedstawienia. Było fantastycznie. Na koniec na tle bajkowej scenografii dzieci robiły sobie zdjęcia z bohaterami naszej bajki. Dziękujemy wszystkim za przybycie! Przedstawienie to było zakończeniem projektu "Aktywna młodzież mieszka w Warszawie", którego organizatorem był Polski Związek Głuchych, a sponsorem Miasto Stołeczne Warszawa.

Tego samego dnia  odbył się jeszcze jeden występ, tym razem dla młodzieży i pracowników naszego Ośrodka o godzinie 14:45. Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli nam i wspierali nas w organizacji projektu! Braaawa po Głuchemu!

Galeria fotografii