Z Labiryntu na ściankę wspinaczkową
(05 lutego 2017)

Dnia 5 lutego w niedzielę zwycięzcy konkursu "Labiryntomania" wyszli pod opieką p. Pauliny Romanowskiej na ściankę wspinaczkową "Murall". Instruktor wręczył uczestnikom sprzęt do wspinania oraz udzielił wskazówek jak postępować w trakcie treningu. Młodzież bawiła się wspaniale, uśmiechnięci i zadowoleni wspinali się coraz szybciej po ściankach. Zapraszamy do fotorelacji z wyprawy oraz zapoznania się z wrażeniami zwycięzców:

Rozgrywki były pełne wrażeń. Chciałabym jeszcze raz uczestniczyć w zabawie i pokonać wszystkie przeszkody. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się osiągnąć ten cel pod warunkiem, że będę pełna energii i wytrenowana. Dziękuję, że mogłam spędzić dobrze mój wolny czas.

Ściana wspinaczkowa była dla mnie niesamowita, ponieważ uwielbiam wspinać się. Cieszę się, że wygrałam konkurs i nie żałuję uczestnictwa w rozgrywce.

W dniu 5 lutego 2017 poszliśmy na ścianę wspinaczkową "Murall" i było naprawdę super, ponieważ  nigdy wcześniej nie wspinałam się. Jestem bardzo szczęśliwa, że wygrałam konkurs "Labiryntomania". Chciałam podziękować p.Romanowskiej i p.Flaum. Nagroda jest wspaniała. :)

To nie był pierwszy raz, ani ostatni. Byłem zadowolony ze wspinaczki. Ale jak to się zaczęło? Opowiem wam. Na początku zobaczyłem plakat o konkursie "Labiryntomania" i bez zastanowienia zapisałem się. Kiedy zaczął się konkurs, skupiłem się mocno nad zadaniami, bo lubię takie wyzwania - trudne do pokonania, to moje hobby. Wygrałem w konkursie, zająłem czwarte miejsce i myślałem, że nagrodą będzie jakaś zwykła rzecz, ale nie... Zaskoczyło mnie to, że ja i moja grupa pójdziemy na ściankę wspinaczkową. Od razu byłem chętny i czekałem na to. Cierpliwość się opłacała. Dziękuję Pani Romanowskiej i Pani Flaum za zorganizowanie konkursu i za niezwykłą nagrodę i dziękuję również koleżankom za pozytywną energię i dobry humor oraz tysiące selfie. :-)

Galeria fotografii