Bal Karnawałowy
(08 lutego 2017)

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą, gdzie istotnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Karnawał rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu i oczekiwania na Wielkanoc.
W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski zorganizował bal karnawałowy tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych. Tego dnia młodzież bawiła się świetnie, dostarczając sobie wielu przeżyć i radości. Na balu pojawiły się różne postacie, mogliśmy zobaczyć pięknie ubrane i pomalowane cyganki, żołnierzy, pandę
a nawet czarne kotki.           
Na samym początku młodzież tańczyła, dobierając muzykę według własnych zainteresowań min. rock, pop, dance. Następnie wszyscy uczestnicy balu rozpoczęli zabawy na wesoło… i to był punkt kulminacyjny całej imprezy. Dzięki swej kreatywności wymyślali co chwile nowe konkurencje i zabawy taneczne a śmiechu przy tym było co nie miara.
Na zakończenie imprezy muzyka znowu porwała wszystkich do tańca.
Spędziliśmy czas w miłej atmosferze, a zabawa przyniosła nam wiele pozytywnych emocji. Taki był właśnie główny cel tego balu.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii.        
Zdjęcia wykonała Marta Narożnik         
Obróbka zdjęć Patryk Dąbrowski

 

Galeria fotografii