KONKURS FOTOGRAFICZNY
(20 marca 2017)

W dniu 20 marca br. po kolacji odbył się konkurs fotograficzny. W tej zabawie brały udział wszystkie grupy internackie. Zostały pokazane zdjęcia przedstawiające aktorów, muzyków, polityków oraz autorów, a zadaniem młodzieży było  odgadnięcie: kto z nauczycieli, wychowawców i pracowników naszego ośrodka jest podobny do  znanych osób na zdjęciach. Wygrała grupa VIII – zdobyła 23 pkt. Drugie miejsce zajęła grupa VII – 21,5 pkt. O trzecie miejsce walczyły grupy III, V i VI ( miały po 21 pkt.), które wzięły udział w dogrywce. Ich zadaniem było odgadnąć kto jest na rozmazanym zdjęciu. Ostatecznie trzecie miejsce zajęła  V grupa. Ucieszyła nas obecność  kierownika i wychowawców  internatu kibicujących swoim grupom. Było wesoło :).

„Konkurs był szybki. Wszystkie osoby w internacie były zadowolone. Wykazaliśmy się pamięcią i szybkością. Niektórym było trudno odgadnąć a innym przychodziło to z łatwością. W konkursie było nieraz dużo śmiechu. Uważam konkurs za udany i ciekawy.”
Pippi

„W konkursie fotograficznym wzięły udział wszystkie grupy z internatu. Na początku  p. Krysiak i p. Majewska-Gocejna powiedziały jakie są zasady tego konkursu. Każdy poczuł adrenalinę i chęć do walki o zwycięstwo. Gdy zaczął się konkurs napisaliśmy na kartce kto ze sławnych aktorów jest podobny do nauczycieli w szkole i wychowawców  internacie. Pod koniec pierwszego etapu były pierwsze i drugie miejsca  lecz o trzecie musiały walczyć trzy grupy, ponieważ miały po tyle samo punktów. W drugim etapie  my, grupa V, wygraliśmy i zdobyliśmy  trzecie miejsce. Mieliśmy dużo radości, ponieważ jesteśmy pierwszy rok w naszym ośrodku. Naprawdę było fajnie.”
Filip

„Konkurs bardzo mi się podobał, dzięki niemu nie nudziłam się w internacie i miałam okazję poznać nauczycieli, wychowawców i pracowników na zdjęciach.”
Kamila

„Na konkursie fotograficznym były pokazane zdjęcia najpierw znanych osób i trzeba było  napisać do kogo z nauczycieli, wychowawców lub pracowników ta osoba jest podobna. Było superowo, super pomysł i niezapomniane chwile oraz mega powody do uśmiechu. Huurra!! My jako VIII grupa zajęliśmy 1 miejsce. Nagrody były  fajne. Byliśmy zadowoleni z miłej, wieczornej zabawy."      

Radek Stobiecki

„Ten konkurs wiedzy fotograficznej dał nam dużo wrażeń, wiele emocji w świetlicy i radości z wyników końcowych, dużo wiedzy, umożliwił poznanie nowych, sławnych ludzi, których nie znaliśmy i również dał nam dużo śmiechu i kreatywności. My, cała grupa 7, czekamy na  drugą część tego konkursu, jeśli będzie. Grupa 7 pozdrawia :).”
Mariusz Kłopotowski

 

Galeria fotografii