Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.
Zawód z przyszłością.

(marzec 2017)

W naszym Ośrodku w klasie 3m grupa młodych monterów kształci się w ostatniej kwalifikacji B.07 wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych. W latach ubiegłych chłopcy nabrali bardzo dużo praktycznych umiejętności w zakresie prac budowlanych: stawianie ścian z płyt G-K, malowanie, wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych, wykonywanie posadzek na podłogach różnego typu. Potwierdzeniem nabytych umiejętności jest zdanie przez uczniów wszystkich egzaminów praktycznych. Umiejętności te wykorzystają w przyszłej pracy.

Ciekawa praca 
Po ukończeniu Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie montera zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie możesz podjąć pracę w zakładzie ogólnobudowlanym, w firmie zajmującej się robotami wykończeniowymi w budownictwie lub założyć własną działalność.

Praktyczne umiejętności.
To niezwykle atrakcyjny i poszukiwany zawód! Znajdziesz pracę przy robotach wykończeniowych obiektów budowlanych: przy malowaniu, tapetowaniu, kładzeniu posadzek, okładzin ściennych i przy płytach gipsowo-kartonowych. Może także założyć własną firmę.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć praktycznych w trzyletnim cyklu nauki.

Galeria fotografii