Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
(01 września 2016)

Jak co roku, w dniu 1 września odbyła się w naszym Ośrodku uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Miło było spotkać po wakacjach społeczność szkolną - uczniów, nauczycieli, wychowawców oraz pracowników administracji. Na korytarzach rozmowom o słonecznej Grecji czy zimnej Syberii nie było końca. W tym dniu powitaliśmy również nowych kolegów i koleżanki, którzy dołączyli do społeczności OSWG. Są to uczniowie pierwszych klas liceum ogólnokształcącego, technikum, szkoły policealnej oraz słuchacze kursu. Cieszymy się, że społeczność Przystanku Łucka powiększyła się. Życzymy by ten rok był pełen radości, dobrej atmosfery, super wyników w nauce i wartościowych doświadczeń. Rok szkolny 2016/2017 uważamy oficjalnie za otwarty.

Katarzyna Głozak